logo
 
galerii hinnakiri meist kontakt  
         
Leon Foto on firma, millele panid aluse inimesed, kellel on silma märkamaks enese ümber ilu ja harmooniat. Vaadates kõike seda kaunist läbi fotosilma, tekkis soov oma loomingut ajalukku jäädvustada ja Teiega jagada.

Kindlasti võtke ühendust, kui soovite iseendast või oma pereliikmetest ja sõpradest kaunist mälestust; toredat kinki lähedasele inimesele; kui Teil on tulemas erakordne sündmus, mida soovite jäädvustada või kui Teie firma vajab fototeenuseid. Lauasahtlist leitud kortsus ja kannatanud pildid taastame sama ilusateks, nagu nad olid esmase trüki järel. Pildistamisel arvestame alati Teie soovide ja nägemustega.

Oma tunnuslauseks oleme valinud: „Meil on silma!“ Seda eelkõige sellepärast, et meie eesmärgiks on pakkuda klientidele heal kunstilisel tasemel ainulaadseid ja kvaliteetseid fotosid. Usaldage meid, meil on silma nende tegemiseks!

Fotograaf Meeli Tulik meeli.tulik@gmail.com

Meeli on töötanud fotoalal juba pikka aega, iseäranis köidab teda stuudiofotograafia. Ta on lõpetanud Fotokooli ja õppinud Tallinna Ülikoolis kunstiõpetaja erialal. Ülekohut ta vihkab ning pigem teeb ise, kui teisi sunnib. Meeli saavutab hea kontakti nii inimeste- kui loomadega ja tunneb suurt rahulolu, kui tema tehtu Teil silma särama paneb.

meeli

Koostööd teevad:

Fotograaf Viljo Pettinen
Trükikoda Librix Print OÜ

Tule meie sõbraks
fb